Kliknij, aby przejść do strony głównej
Kliknij, aby przejść do strony WSG

Panel dyskusyjny

Jako jeden z dwóch elementów projektu Classic and Dubstep in Progress, dnia 29 września, w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG, odbył się panel dyskusyjny na temat łamania konwencji gatunków muzycznych.

Zgromadzeni zaineresowani tematyką, wraz z zaproszonymi z całej Polski gośćmi, dyskutowali m.in. o tym czym są oryginalne projekty, czy i jakie możliwości daje innowacyjne podejście do muzyki i sztuki, jak również o tym jakie zagrożenia mogą wynikać z tego typu działań.

Panel rozpoczął się wystąpieniem dr. Patryka Gałuszki (autora książki Biznes muzyczny - jedynej książki w Polsce dotyczącej przemysłu muzycznego), który mówił o zmianach zachodzących na rynku muzycznym.

Wśród zaproszonych gości, byli również Jan Świerkowski oraz Tomasz Cebo z Instytutu B61, Hubert Wińczyk, przedstawicielka wrocławskiej grupy All Sounds Allowed i członkowie zespołu Karbido.

Paneliści zarówno rozmawiali ze sobą, jak i chętnie wdawali się w dyskusję z osobami przybyłymi na spotkanie. Opowiadali o swoich niecodziennych projektach, świeżym podejściu do muzyki oraz łączeniu jej z innymi dziedzinami sztuki w niekonwencjonalny sposób.

Na koniec spotkania, około godziny 23.00, odbył się performatywny pokaz impowizcji muzycznej w wykonaniu Tomasza Pawlickiego, który nota bene również jako zaproszony gość panelu mówił m.in. o projektach Child of Classic and Dubstep i Classic and Dubstep in Progress, będącymi punktem wyjściowym do organizacji spotkania panelowego.

 

kalendarz
sonda
Jak często uczestniczysz w wydarzeniach kulturalnych
Raz w tygodniu
Raz w miesiącu
Kilka razy w roku
Raz do ruku
W ogóle
Głosuj
newsletter
Koło Inicjatyw Innowacyjnych w Kulturze OTHER WAY Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
Spotkanie członków Koła OTHER WAY

Spotkanie członków Koła OTHER WAY odbędzie się o godz. 19.45 na WSG pod budynkiem K

Konferencja: KULTURA - OD WIZJI DO PRAKTYKI

www.wizjakultury.byd.pl